Měření a objednávání

Jestli máme taky součástky, které jste nenašli ve fotogalerii?

S pravděpodobností převyšující 95% ano.

Do fotogalerie nedávám všechny nabízené součástky, protože by to bylo na úkor přehlednosti. Fotogalerie obsahuje pouze orientační zobrazení nabízených součástek. Dá se říct, že až na skutečné vyjímky, které se už opravdu nevyrábí máme nebo pro Vás můžeme objednat všechno.

Pokud nějakou součástku, kterou potřebujete nenajdete ve fotogalerii, pošlete mi mailem dotaz, uveďte tam číslo Vašeho telefonu a já se s Vámi zkontaktuji. Dodávám součástky na opravy a údržby školního nábytku víc než 20 roků a tak vím kde co shánět a pokud to neseženu ani já, tak se to už opravdu nevyrábí. V tom případě nalezneme možnosti dodat alternnativní součástky.

Měření rozměrů součástek.

Měříme vždycky kov (trubky, jäkly nebo plochoovály). Neměřte plastové součástky. Deformují se a tím se mění rozměry, kov má vždycky stejný rozměr. Směrodatný je vnější rozměr. Vnitřní rozměr je doplňující vyvozuje tloušťku materiálu.

Měřit třeba kovovým posuvným měřítkem (šuplérou). Pravítkem snadno naměříte chybně a pak součástky nesedí. Důležité jsou milimetry.

 

Využívám zkušeností, když nějaký Vámi uváděný rozměr není běžný, tak raději volám zpátky. Proto uvádějte Váš telefonní kontakt. Předejdeme tak společně chybám v měření, které mívají vliv na správnost součástek, které Vám posílám. Případně chybně objednané zboží Vám vyměním, není problém.